Administracja serwerami

Skonfigurujemy serwer, zgodnie z Twoimi potrzebami – przygotujemy i zainstalujemy niezbędne oprogramowanie. Celem zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, monitorujemy działanie serwerów całą dobę. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz gwarantujemy krótki czas reakcji i naprawy. Wypróbuj rozwiązania szyte na miarę, wybierz Aboo Technology!
O nas Aktualności 16-20 maja Aboo na konferencji

300x250

Uprzejmie zawiadamiamy Państwa, że w dniach 16-20 maja główne osoby decyzjne firmy Aboo Technology przebywają na konferencji. W związku z tym w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny pod podane numery telefonu:

tel. 791-274-780 lub tel. 886-603-795

W przypadku zapytań dotyczących zamówień ze sklepu aboo prosimy o kontakt mailowy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W sprawach technicznych prosimy o kontakt mailowy na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Aboo Technology